Z technických důvodů je až do odvolání uzavřena naše prodejna v Brně (OC Letmo)

Hypno Casa - Muschio Rosa Wash Vonná visačka

79 Kč
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení

Květinové tělo vůně Muschio Rosa Wash tvoří intenzivní, pulzující tón Neroli a pomeranče, kombinující tóny májové růže se sametovými, rustikálními fazetami pelargónie. Dřevité základní tóny Boisée jsou zjemněny teplem vanilky a kumarinu. O vytrvalost vonné kompozice se postará bílé pižmo. Provoňte váš byt, zavazadla, či auto příjemnou vůní Muschio Rosa Wash od značky Hypno Casa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití: Vyjměte měkkou desku z plastového sáčku a umístěte ji do šuplíků, skříní a polštářů pro příjemný parfémovaný pocit. Vhodné také pro zavazadla a auto, odstraňuje nepříjemné pachy. Neobsahuje prášky a granule.

VAROVÁNÍ: Vyhněte se kontaktu s kůží a očima. Toto není hračka. Není určeno k lidské konzumaci. Nevkládejte do kontaktu s povrchy z látky, plastu nebo kůže.

H317: Může způsobit alergickou reakci kůže. P101: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal výrobku nebo jeho etiketu. P102: Uchovávejte mimo dosah dětí. P273: Zamezte uvolnění do životního prostředí. P333+P313: Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: Vyžádejte si lékařskou pomoc/poradenství. P501: Obsah/obal zlikvidujte v souladu s místními / regionálními / národními / mezinárodními předpisy.

Obsahuje:

(±)-3,7-dimethylokt-6-en-1-ol, Linalool, Benzylsalicylát, 2-Methyl-3-(para-izopropylfenyl)propionaldehyd, Cyklohexanmethanol, 4-(1-methylethyl)-, 4-terc-butylcyklohexylacetát, Kumařin, 2-methylundekanal, Fenoxyacetát-di-allyl, α-Hexylcinnamaldehyd, 3-(p-kumenyl)propionaldehyd, 3,7-dimethylokt-2,6-dien-1-ol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Převodník
parfémů