Nyní ke každé objednávce vzorek světové vůně ZDARMA!

Mám dárkový poukaz

mam-poukaz

Těší nás, že jste tady a chystáte si vybrat z široké nabídky voňavých produktů! U nás na KrasneVune.cz najdete oblíbené parfémy světových vůní pro muže i ženy, kosmetiku, vůně do auta, či svíčky, difuzéry, nebo aromalampy do bytu. Věříme, že budete s našimi produkty spokojení. 

Jak poukaz uplatnit? 

V košíku na našem webu napište unikátní osmičíselný kód do políčka Vložit slevový kupón. Z hodnoty objednávky vám bude automaticky odečtena daná částka (500 či 1000 Kč). Následně stačí dokončit objednávku. Nemáme žádné omezení na produkty, jejichž hodnotu lze uhradit i dárkovým poukazem.

jak-uplatnit

 

Jaká je platnost poukazu?

Platnost dárkových poukazů 500 a 1000 Kč skončí 31. 12. 2023. Není možné prodloužit platnost poukazu ani ho vyměnit za jiný. 

 

Lze stornovat nákup, který jste uhradili poukazem?

Ano, v takovém případě kontaktujete naši zákaznickou podporu a my vám zajistíme vystavení nového dárkového poukazu. 

 

Je použití poukazu navázané na jméno?

Nikoliv, k zaplacení části hodnoty objednávku je potřeba znát pouze originální osmičíselný kód, který najdete v bílém políčku na vašem dárkovém poukazu. Proto doporučujeme jeho pečlivé uschování, aby nedošlo ke zneužití. 

 

V případě dotazů (nejen) k dárkovému poukazu nás můžete kontaktovat na telefonu +420 211 221 992 v pracovní dny v době po-pá mezi 8 - 17. hod.

Převodník