Nyní ke každé objednávce Parfém na praní 10 ml zdarma!

Často kladené dotazy

Kolik ušetříte s KrasneVune.cz?

Vypočítejte si, kolik ušetříte*, když vyměníte současnou voňavku za 200ml verzi z naší nabídky

*Kalkulace počítá, že 8 stříknutí je 1ml a měsíc má 31 dnů.

.

Co znamená, že jsou parfémy inspirované světovými vůněmi?

Dovážíme pro vás kvalitní parfémy ze Španělska, které jsou inspirovány vůněmi známých světových parfémů, ale jsou pro vás dostupné za zlomek ceny. To znamená, že si u nás můžete vybrat a koupit svou oblíbenou vůni, za kterou není potřeba draze platit. Svůj oblíbený parfém a náš ekvivalent k němu jednoduše najdete v našem převodníku.

Mohu si vaše vůně vyzkoušet?

Ano, je hned několik způsobů, jak na to. Buď můžete navštívit některou z našich prodejen, kde vám rádi s výběrem osobně poradíme. Nebo si objednejte vzorky parfémů, které vás zaujaly a vyzkoušejte si je v klidu a pohodlí domova. Nově nabízíme i speciální výhodné sady 6 parfémů!

Odkud pochází parfémy, které prodáváte?

Všechny naše parfémy značek Saphir, PURE, Empleada i Uniq se vyrábějí ve Španělsku, ve dvou různých továrnách. Tamní parfumáři mají desítky let zkušeností s výrobou vonných mixů, a tak umí vyrobit kvalitní parfémy přesně dle našeho zadání a vašich přání. 

Jak mohou být vaše parfémy tak levné?

Razíme myšlenku, že nejdůležitější je vůně. Naše parfémy jsou cenově dostupné, protože se soustředíme primárně na vonnou esenci. Nemáme světovou síť kamenných prodejen, stovky zaměstnanců, obří marketingové kampaně, ani nákladné balení. Díky efektivním metodám výroby a distribuce jsme schopni udržet náklady nízko a tyto úspory předat vám, našim zákazníkům. Výsledkem je kvalitní produkt za příznivou cenu.

Je pravda, že může jeden parfém vonět na různých lidech odlišně?

Ano, je to tak. To, jak se vůně na svém nositeli rozvine, ovlivňuje mnoho faktorů, především pH pokožky a hormony. Vliv má i stravování, pravidelně užívané léky a dokonce i aktuální počasí. Proto doporučujeme vždy parfém vyzkoušet, abyste zjistili, jak na vás vonné esence působí. Vhodné je pořídit si naše jednotlivé vzorky, či celou jejich sadu.

Proč nelze platit na dobírku při doručení na Z-Point?

Tato možnost v minulosti na našem e-shopu byla k dispozici, ale museli jsme ji bohužel přestat nabízet. Naše balíčky velmi často v provozovnách Zásilkovny ležely velmi dlouho a v horších případech se vracely zpět k nám na sklad. Provozovny byly přeplněné a cestování balíčků sem tam jim také nepřidalo. Dost často jsme řešili zboží nejen vrácené, ale také poškozené. Pokud chcete využít platby na dobírku, vyberte si prosím doručení kurýrní službou (DPD, GLS, Zásilkovna na adresu). Zde jsme tuto možnost, při nákupu nad 250,- Kč, ponechali.

Co mám dělat, když chci zrušit svou objednávku?

Pro stornování vaší objednávky prosím kontaktujte náš zákaznický servis v pracovní dnymezi 8.-17. hodinou na telefonu +420 211 221 992 či e-mailu info@krasnevune.cz. Naše kolegyně vám rády pomohou. 

Jak mám postupovat, když mi od vás nedorazil slibovaný slevový kód?

Pokud nemůžete ve své schránce e-mail od nás najít, zkuste prosím nejprve zkontrolovat i jiné složky v inboxu, kam se mohl e-mail s kódem zatoulat. Klasicky to bývají SPAM, PROPAGACE či HROMADNÉ. Pokud ani po bližším prozkoumání dalších složek ve schránce e-mail nenajdete, kontaktujte prosím v pracovní dnymezi 8.-17. hodinou naši zákaznickou podporu (telefon: +420 211 221 992, e-mail: info@krasnevune.cz). Naše kolegyně vám rády pomohou, a vy tak od nás slevový kód zaručeně získáte.

Jak se mohu odhlásit z odběru newsletterů?

Je to jednoduché. Stačí si v jakémkoliv z našich newsletterů dohledat odkaz pro odhlášení z odběru a kliknout na něj. Odkaz hledejte vždy na úplném konci našich newsletterů. Pokud byste s odhlášením potřebovali i přesto pomoci, kontaktujte prosím v pracovních dnechmezi 8.-17. hodinou naši zákaznickou podporu (telefon: +420 211 221 992, e-mail: info@krasnevune.cz).

Chci s vámi spolupracovat, jak na to?

Jsme otevřeni možnostem velkoobchodní spolupráce, více se dozvíte zdeNebráníme se ani nejrůznějším formám partnerství v oblasti marketingu, kontaktujte nás prosím na e-mail marketing@krasnevune.czV neposlední řadě je s námi možné spolupracovat promováním našich produktů na sociálních sítích, ať již formou barterové či placené spolupráce - v tomto případě vašeho zájmu nám napiště na e-mail lenka@krasnevune.czTěšíme se na spolupráci!

Převodník
parfémů