Nyní ke každé objednávce vzorek světové vůně ZDARMA!

Často kladené dotazy

Kolik ušetříte s KrasneVune.cz?

Vypočítejte si, kolik ušetříte*, když vyměníte současnou voňavku za 200ml verzi z naší nabídky

*Kalkulace počítá, že 8 stříknutí je 1ml a měsíc má 31 dnů.

.

Co znamená, že jsou parfémy inspirované světovými vůněmi?

Dovážíme pro vás kvalitní parfémy ze Španělska, které jsou inspirovány vůněmi známých světových parfémů, ale jsou pro vás dostupné za zlomek ceny. To znamená, že si u nás můžete vybrat a koupit svou oblíbenou vůni, za kterou není potřeba draze platit. Svůj oblíbený parfém a náš ekvivalent k němu jednoduše najdete v našem převodníku.

Mohu si vaše vůně vyzkoušet?

Ano, je hned několik způsobů, jak na to. Buď můžete navštívit některou z našich prodejen, kde vám rádi s výběrem osobně poradíme. Nebo si objednejte vzorky parfémů, které vás zaujaly a vyzkoušejte si je v klidu a pohodlí domova. Nově nabízíme i speciální výhodné sady 6 parfémů!

Odkud pochází parfémy, které prodáváte?

Všechny naše parfémy značek Saphir, PURE, Empleada i Uniq se vyrábějí ve Španělsku, ve dvou různých továrnách. Tamní parfumáři mají desítky let zkušeností s výrobou vonných mixů, které ulahodí vám i vašemu okolí. 

Jak mohou být vaše parfémy tak levné?

Razíme myšlenku, že nejdůležitější je vůně. Naše parfémy jsou cenově dostupné, protože se soustředíme primárně na vonnou esenci. Nemáme světovou síť kamenných prodejen, stovky zaměstnanců, obří marketingové kampaně, ani nákladné balení. Díky efektivním metodám výroby a distribuce jsme schopni udržet náklady nízko a tyto úspory předat vám, našim zákazníkům. Výsledkem je kvalitní produkt za příznivou cenu.

Je pravda, že parfém může na každém člověku vonět jinak?

Ano, je to tak. Parfém může na různých lidech vonět odlišně. Vůně je ovlivněna mnoha faktory, včetně chemie kůže, stravy a dokonce i aktuálního počasí. Proto doporučujeme vždy vyzkoušet parfém na vlastní kůži, abyste zjistili, jak na vás vonné esence působí. 

Proč nelze platit na dobírku při doručení na Z-Point?

Tato možnost v minulosti na našem e-shopu byla k dispozici, ale museli jsme ji bohužel přestat nabízet. Naše balíčky velmi často v provozovnách Zásilkovny ležely velmi dlouho a v horších případech se vracely zpět k nám na sklad. Provozovny byly přeplněné a cestování balíčků sem tam jim také nepřidalo. Dost často jsme řešili zboží nejen vrácené, ale také poškozené. Pokud chcete využít platby na dobírku, vyberte si prosím doručení kurýrní službou (DPD, GLS, Zásilkovna na adresu). Zde jsme tuto možnost ponechali, při nákupu nad 250,- Kč. 

Co mám dělat, když chci zrušit svou objednávku?

Pro stornování vaší objednávky prosím konktaktujte náš zákaznický servis na telefonu +420 211 221 992 či e-mailu info@krasnevune.cz

Do e-mailu mi nepřišel slíbený slevový kód, jak je to možné?

Pokud nemůžete ve vaší mailové schránce najít e-mail od nás, zkuste prosím nejprve zkontrolovat i jiné složky ve vaší schránce, kam se mohl e-mail s kódem zatoulat. Klasicky to bývají SPAM či PROPAGACE. Pokud ani po bližším prozkoumání dalších složek ve schránce e-mail nenajdete, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu (telefon: +420 211 221 992, e-mail: info@krasnevune.cz), která váš problém vyřeší v co možná nejkratším termínu a naše marketingové oddělení vám zašle požadovaný kód napřímo. 

Jak se odhlásit z odběru newsletterů?

Využijte prosím odkaz na konci příchozího e-mailu od nás pro odhlášení z odběru našich newsletterů. Pokud náhodou i poté obdržíte e-mail od nás, kontaktujte naši zákaznickou podporu (telefon: +420 211 221 992, e-mail: info@krasnevune.cz), která váš problém vyřeší obratem s naším technickým oddělením.

Jaké jsou možnosti spolupráce s vámi?

Jsme otevřeni možnostem velkoobchodní spolupráce. Nebráníme se ani nejrůznějším formám kolaborace v oblasti marketingu, kontaktujte nás prosím na e-mail marketing@krasnevune.cz. V neposlední řadě je možné s námi spolupracovat promováním našich produktů na sociálních sítích, ať již formou barterové či placené spolupráce - pište prosím na e-mail lenka@krasnevune.cz.

Převodník