Halloweenská sleva 10 % s kódem HALLOWEEN10. Akce končí v pondělí 1. listopadu!

Vrácení zboží

Velmi nás těší důvěra, kterou dlouhodobě vkládáte do našeho e-shopu KrasneVune.cz.

Zákazník a jeho spokojenost jsou u nás na prvním i druhém místě.
Právě v takových případech můžete využít příležitost vrátit zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu!

Dovolujeme si upozornit že nelze vrátit zboží, které bylo vyňato z uzavřeného obalu, a to z hygienických důvodů (např. při otevření kosmetických přípravků a podobného zboží, které přichází do přímého styku s pokožkou). Alergickou reakci, či jiné zdravotní potíže, nelze považovat za vadu výrobku, ale jedná se o individuální reakci na určitou složku v daném produktu.

Testery – vzorky vůní ve viálkách s rozprašovačem o obsahu 1,75 – 2,5 mlnelze vracet či měnit jako běžné zboží. Vzhledem k ceně je vzorek ideální možnost vyzkoušení vůně.

Jak na to? Je to velmi jednoduché a rychlé!

1. Otevřete svůj e-mail a napište zprávu na naši e-mailovou adresu info@krasnevune.cz, ve které napíšete, že chcete vrátit zakoupené zboží.
Nezapomeňte v e-mailu uvést číslo objednávky.

Peníze vám budou vráceny stejným způsobem, jakým jsme je od vás získali, tzn. pokud jste hradili online platební kartou, platba vám bude vrácena na platební kartu, z které jsme platbu obdrželi, pokud uhradíte objednávku převodem z účtu, bude vám částka vrácena na tento účet. V případě platby dobírkou prosím uveďte číslo vašeho účtu v níže uvedeném formuláři.

2. Zboží zabalte a neporušené odešlete Českou poštou na adresu:

ComGate a.s.
Vrchlického 323
Týniště nad Orlicí
517 21

3. Na vyřízení reklamace máme 30 kalendářních dnů a do té doby obdržíte na účet zpět platbu za reklamované zboží nebo požadovanou výměnu. K uplatnění reklamace dojde, jakmile váš dopis a reklamované zboží dorazí na náš externí sklad a my budeme mít možnost se s jeho obsahem seznámit.

Pro další informace nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese info@krasnevune.cz, případně telefonicky na čísle +420 211 221 992.
Rádi rychle zodpovíme veškeré dotazy a problémy k vaší spokojenosti. 

Tým KrasneVune.cz