Vrácení zboží

Velmi nás těší důvěra, kterou dlouhodobě vkládáte do našeho e-shopu KrasneVune.cz.

Zákazník a jeho spokojenost jsou u nás na prvním i druhém místě.
Právě v takových případech můžete využít příležitost vrátit zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu!

Dovolujeme si upozornit na zákonem stanovenou výjimku, dle které spotřebitel nemůže v zákonné lhůtě vrátit zboží, které bylo vyňato z uzavřeného obalu, a to z hygienických důvodů (např. při otevření kosmetických přípravků a podobného zboží, které přichází do přímého styku s pokožkou). Pokud tedy produkt či dárkovou sadu obsahující kosmetiku rozbalíte a „zkusíte“, ztrácíte právo na odstoupení od smlouvy. Alergickou reakci, či jiné zdravotní potíže, nelze považovat za vadu výrobku, ale jedná se o individuální reakci na určitou složku v daném produktu.

Testery – vzorky vůní ve viálkách s rozprašovačem o obsahu 1,75 – 2,5 mlnelze vracet  jako běžné zboží. Vzhledem k ceně je vzorek ideální možnost vyzkoušení vůně.

Jak na to? Je to velmi jednoduché a rychlé!

1. Otevřete svůj e-mail a napište zprávu na naši e-mailovou adresu info@krasnevune.cz, ve které napíšete, že chcete vrátit zakoupené zboží.
Nezapomeňte v e-mailu uvést číslo objednávky.

Peníze vám budou vráceny stejným způsobem, jakým jsme je od vás získali, tzn. pokud jste hradili online platební kartou, platba vám bude vrácena na platební kartu, z které jsme platbu obdrželi, pokud uhradíte objednávku převodem z účtu, bude vám částka vrácena na tento účet.

 2. Na vyřízení reklamace máme 30 kalendářních dnů a do té doby obdržíte na účet zpět platbu za reklamované zboží. K uplatnění reklamace dojde, jakmile váš dopis a reklamované zboží dorazí na náš externí sklad a my budeme mít možnost se s jeho obsahem seznámit.

Pro další informace nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese info@krasnevune.cz, případně telefonicky na čísle +420 211 221 992.
Rádi rychle zodpovíme veškeré dotazy a problémy k vaší spokojenosti. 

Tým KrasneVune.cz

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Krasnevune.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení