Nyní ke každé objednávce Parfém na praní 10 ml zdarma!

Hypno Casa - Fiorita Wash Vonná visačka

79 Kč
Skladem (117 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

S Fiorita Wash od Hypno Casa si vychutnáte květinově-ovocný výbuch svěžesti.  Úvodní tóny pomeranče explodují do návykové kombinace s květinovými esencemi jasmínu a frézie. Ovocné srdce odhaluje tóny broskve a lesních jahod. Dřevitý základ tvoří růžové dřevo a akordy pižma a ambryProvoňte váš byt, zavazadla, či auto příjemnou vůní Fiorita Wash od značky Hypno Casa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití: Vyjměte měkkou desku z plastového sáčku a umístěte ji do šuplíků, skříní a polštářů pro příjemný parfémovaný pocit. Vhodné také pro zavazadla a auto, odstraňuje nepříjemné pachy. Neobsahuje prášky a granule.

VAROVÁNÍ: Vyhněte se kontaktu s kůží a očima. Toto není hračka. Není určeno k lidské konzumaci. Nevkládejte do kontaktu s povrchy z látky, plastu nebo kůže.

 

H317: Může způsobit alergickou reakci kůže. P101: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal výrobku nebo jeho etiketu. P102: Uchovávejte mimo dosah dětí. P273: Zamezte uvolnění do životního prostředí. P305+P351+P338: PŘI STYKU S OČIMA: opatrně vyplachujte vodou několik minut. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. P333+P313: Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: Vyžádejte si lékařskou pomoc/poradenství. P501: Obsah/obal zlikvidujte v souladu s místními / regionálními / národními / mezinárodními předpisy.

Obsahuje:

2-Methyl-3-(para-izopropylfenyl)propionaldehyd, Amylcinnamal, Para-terc-butylcyklohexylacetát, Linalool, (±)-3,7-dimethylokt-6-en-1-ol, 2-methylundekanal, Cinnamylalkohol, Geraniol, 2H-chromen-2-on, 10-Undecenal, d-limonen, Eugenol, Nerol, Reakční směs cis-4-(isopropyl)cyklohexanmethanolu a trans-4-(isopropyl)cyklohexanmethanolu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Převodník
parfémů