Z technických důvodů je až do odvolání uzavřena naše prodejna v Brně (OC Letmo)

Pravidla - Romantická soutěž

Pravidla Soutěže

Článek 1: Účel Soutěže Cílem této soutěže je propagace značky [KrasneVune.cz] a zvýšení angažovanosti našich zákazníků. Soutěž je určená všem fyzickým osobám, splňujícím podmínky uvedené níže.

Článek 2: Organizátor Organizátorom soutěže je [Empleada s.r.o.], se sídlom na [K Beranovu 1181/5, Praha - Dolní Chabry, 184 00], IČO: [28509331].

Článek 3: Podmínky Účasti Soutěže sa mohou zúčastnit všechny osoby starší 18 let, které mají trvalý pobyt na území České republiky. Účastníkem soutěže sa stává každý, kdo v období od [19. 4. 2024] do [3. 5. 2024] uskuteční nákup na webových stránkach [https://www.krasnevune.cz] a zadá v nákupním košíku soutěžný kód LASKA. K možnosti zisku hlavní výhry musí sledovat @chateausanov a @krasnevune.cz na Instagramu.

Článek 4: Prúběh Soutěže Soutěž trvá od [19. 4. 2024] do [3. 5. 2024]. Pro účast v soutěži je potřeba splnit podmínky, uvedené v článku 3. Vítězové budou vylosovaní náhodným výběrem dne [6. 5. 2024].

Článek 5: Ceny Hlavní cena soutěže zahrnuje [pobyt v Chateau Šanov pro dva lidi na dvě noci + dárkový poukaz 2000 Kč na nákup na KrasneVune.cz. Další dva výherci získají poukaz 1000 Kč na nákup na KrasneVune.cz a další dva výherci poukaz 500 Kč na nákup na KrasneVune.cz]. Ceny nejsou směnitelné za peníze ani jiné produkty. 

Článek 6: Ochrana Osobních Údajů Osobní údaje účastníků budou zpracovávané v souladu s nařízením GDPR. Účelem zpracování je realizace soutěže, určení vítězů a komunikace s nimi. Účastník má právo na přístup k jeho údajům, opravu, výmaz či omezení zpracování.

Článek 7: Právní Závazky Všechny spory vyplývající ze soutěže podléhají právu České republiky a budou řešené příslušným soudem.

Článek 8: Závěrečné Ustanovení Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla soutěže. O všech změnách bude informovat účastníky prostřednictvím webu [https://www.krasnevune.cz].

Převodník
parfémů