Z technických důvodů je až do odvolání uzavřena naše prodejna v Brně (OC Letmo)

Pomozte s námi dětem

Pomáháme
dětem za lepším životem

Přátelé,

nákupem produktů na KrasneVune.cz nyní můžete pomoci dětem, které to skutečně potřebují. Nestojí vás to nic navíc a uděláte před Vánocemi dobrý skutek. Přinášíme vám čtyři příběhy dětí-bojovníků, které se perou s těžkým životním osudem a potřebují vaši pomoc. Vyberte si ze čtyřlístku příběhů. Pomůžete jim zlepšit život. Z každé vaší objednávky s daným kódem přispějeme 10 % na sbírku, která probíhá na portálu Donio. Čím více nakoupíte, tím více peněz se tak k dětem dostane. Vás to nestojí nic navíc, stačí jen k objednávce vybrat daný kód. Akce končí v pondělí 18. prosince. Děkujeme vám!

MIA

Mia

Mia, malá bojovnice, která přišla na svět v září 2023, trpí spinální svalovou atrofií. Na cestě za uzdravením potřebuje vaši podporu.

Použijte kód MIA a my přispějeme 10 % z vašeho nákupu na její léčbu.

Více o Mii

VIKTORKA

Viktorka

Usměvavá Viktorka se narodila s vrozenou tracheomalacií - to znamená, že se její průdušnice hodně stahuje a dýchání je pro ni velmi obtížné. Čekají jí náročné fyzioterapie. 

Pomozte Viktorce v jejím boji. Zadejte v košíku kód VIKTORKAa pošleme 10 % z hodnoty vašeho nákupu na její sbírku.

Více o Viktorce

TOBIK

Tobik

Staňte se hrdinou pro malého Tobíka. Klučina trpí dětským autismem, těžší formou ADHD a má podezření na mentální retardaci. 

S kódem TOBIK společně podpoříme částkou 10 % z vaší objednávky jeho léčbu - potřebuje chodit na náročné terapie.

Více o Tobíkovi

LIL

Lil

Patnáctiletá Lil bojuje každý den. Krátce po přijetí na vysněné gymnázium se u ní projevily zdravotní obtíže. Trpí vzácným onemocněním pojivové tkáně, které v těle způsobuje celou řadu souvisejících problémů.

Pomozte jí v jejím boji. Stačí zadat kód LILa my jí pošleme 10 % z celkové částky vaší objednávky. Peníze budou použity na životní potřeby a rekonvalescenci.

Více o Lil
Převodník
parfémů