Naše značky

KrasneVune.cz

Cenově dostupné parfémy pro každého, nejen 1 % nejbohatších

Už mnoho let pro vás budujeme svět vůní a přinášíme vám světové vůně za zlomek ceny. Ročně již nyní odbavíme desítky tisíc objednávek do 5 zemí světa (kromě České republiky jsou to také Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Chorvatsko, které přibylo v roce 2021. Vloni jsme také v Brně otevřeli naši první kamennou prodejnu na Moravě a v Praze v Mostecké náš třetí pražský obchod.

Každým rokem rozšiřujeme náš sortiment, který aktuálně skýtá více než 2000 produktů. Kromě parfémů u nás najdete také bytové vůně, širokou nabídku kosmetických výrobků, či produkty pro děti a domácí mazlíčky. Nově si u nás můžete nechat vyrobit i svůj vlastní parfém.

Jsme výhradní distributor značek Saphir, PURE, Empleada, UNIQ a Hypno Casa.

SAPHIR

Celosvětově oblíbený španělský výrobce parfémů s bohatou historií, sahající až do roku 1940, je zárukou kvality. Zkušení parfumáři tu po celá desetiletí vyvíjejí s využitím nejmodernějších technik vytříbené vonné kompozice. Všechny výrobky Saphir splňují všechny právní normy o bezpečnosti a nezávislé organizace potvrdily prostřednictvím certifikátů, že produkty Saphir jsou nezávadné pro lidské zdraví. Ve Španělsku parfémy Saphir naleznete v mnoha vyhlášených parfumériích přímo po boku nejslavnějších světových značek.
PURE

Výrobce parfémů ze Španělska letos slaví 30 let od svého založení v roce 1992. První vůně PURE byly ručně vytvořeny v lékárně Cremades v Molina de Segura. Momentálně je tato značka známá ve více než 20 zemích světa. V nabídce máme nejen parfémované vody, ale třeba i oblíbené difuzéry PURE.

Převodník
parfémů