Z technických důvodů je až do odvolání uzavřena naše prodejna v Brně (OC Letmo)

BEAUTY JAR - Jedinečná přírodní kosmetika

 

Beauty Jar je značka skvělé přírodní kosmetiky vyráběné v Lotyšsku - jedné z nejzelenějších a nejčistších zemí Evropy. Produkty se připravují na základě nejnovějších vědeckých výzkumů a poznatků, obsahují extrakty z bylin, přírodní esenciální oleje a másla, a další přírodní složky. Neobsahují SLS a parabeny! 

Beauty Jar = přírodní ingredience, ruční výroba, „ekologický“ přístup, překvapivé produkty a šťavnaté vůně.  

Group-photo-section-small

Ekologický přístup

Plastové obaly jsou v moderním světě velkým problémem. Je známo, že plast se rozkládá více než 100 let! I Beauty Jar se snaží snížit dopad na znečištění planety, proto používá pouze recyklovatelné obaly a pokud je to možné, obalům se vyhýbají.  

beauty-jar-cosmética-natural (1)

Máte otázky? My máme odpovědi....

Testují se produkty Beauty Jar na zvířatech?

Ne! Výrobky nejsou testovány na zvířatech a nikdy nebudou.

Jsou produkty veganské?

Většina produktů je veganská. Některé z produktů však obsahují neveganské přísady, jako je včelí vosk, propolis, či hedvábné proteiny.

Uvádíte, že produkty neobsahují SLS, ale někde je uvedeno, že produkt obsahuje sulfáty (SLES)?

SLS a SLES zní podobně, proto jsou tyto zkratky často zaměňovány. Jedním z nich je  Laurylsulfát sodný (SLS) a druhým je Laureth Sulphate Sodium (SLES). Hlavní rozdíl spočívá v tom, že SLES má větší molekuly, neovlivňuje ochrannou bariéru a nedráždí pokožku. Abychom nedocházelo k nedorozuměním a aby byla receptura ještě přírodnější, začníná se přidávat nově Sodium Coco Sulfate. Tato aktivní látka je vyrobena z kokosového oleje a je povoleno ji používat v přírodní kosmetice podle přísného standardu Cosmos Standard i v dětských toaletních potřebách.

Jaký je rozdíl mezi balením produktů v kelímku a v lahvičce?

Všechny aktivní složky jsou stejné, jen obsah lahvičky je tekutější a umožňuje snadnější aplikaci. 

Na povrchu produktu se usazuje olejová vrstva, je to v pořádku?

Ano, jelikož abrazivní přísady jako například cukr a sůl jsou těžší než oleje a mají tendenci klesat na dno. Oleje naopak stoupají k povrchu, a proto je můžete vidět, když otevřete nádobu. Chcete-li obnovit rovnoměrnou konzistenci produktu, stačí je zamíchat.  

Proč produkt proti celulitidě CELLULITE KILLER  pálí?

Scrub obsahuje zázvorový prášek, který je známý svým zahřívacím účinkem. Přirozeně stimuluje krevní oběh a tok lymfy v problematických oblastech. To podporuje odbourávání tuků, detoxikaci, odtok přebytečné tekutiny, zlepšuje pružnost pokožky a má liftingový účinek. To je důvod, proč při aplikaci produktu může pokožka lehce zarudnout a pocítite pálení. Obvykle po opláchnutí vodou vše zmizí do 15–30 minut v závislosti na typu pokožky. Někteří lidé však mohou mít osobní nesnášenlivost s přírodními složkami. Proto před použitím peelingu doporučujeme provést test: peeling aplikujte jako obvykle, ale na vnitřní stranu předloktí a opláchněte vodou. Sledujte reakci pokožky po celý den. Pokud nejsou žádné známky alergie, lze produkt použít. . 

koule do koupele

RED_boost

shape

 

Převodník
parfémů