JEN U NÁS: Přidali jsme do nabídky 7 nových parfémů naší značky UNIQ, inspirovaných prémiovými světovými vůněmi!

Botanico - Jasmín Koule do koupele 50 g

59 Kč
Skladem (3 ks)

Koupelová koule antidepresivní jasmín

Potřebujete si zlepšit náladu? Napuste si teplou vanu a prošumte lázeň koupleovou koulí od značky BOTANICO s omamnou vůní orientu. Jasmín příjemně koupel provoní, uklidňuje, uvolňuje napětí, neklid, úzkost, ale na někoho může působit i extaticky. Jasmín pomáhá při bolestech hlavy, žaludku a gynekologických potížích a otocích. Pozitivní vliv má na celý dýchací systém a také pomáhá při bolestech v krku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem balení: 50 g 

Vůně: jasmín

Použití: vložte do připravené lázně, alespoň 40 l vody ve vaně o požadované teplotě. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje a parfém a příjemně koupel provoní. Obsažený olivový olej olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná. Ideálně ošetří pokožku přímo po vystoupení z koupele. Obsažená přírodní kyselina citronová působí mírně dezinfekčně, což je velice příznivé u zánětlivých onemocnění kůže, např: na nohou (plísně, mikrobiální ekzémy a podobně). Další účinek má obsažený éterický olej nebo extrakt podle druhu a charakteru.

Složení: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil (nebo parfum), dry herbs (bylinky), CI index (značí použité potravinářské barvivo).Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelové bomby
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Převodník